Home

elem Múzeum szimpatizál falmászás magyar kupa Hirtelen leszállás Bandita távcső

Gravity Magyar Kupa Forduló és Amatőr Boulder Verseny 2021 – Beszámoló |  Gravity Boulder Bar
Gravity Magyar Kupa Forduló és Amatőr Boulder Verseny 2021 – Beszámoló | Gravity Boulder Bar

Magyar versenymászók

Debütált a Magyar Kupában a Fless! Boulder | Magyar Hegy- és Sportmászó  Szövetség
Debütált a Magyar Kupában a Fless! Boulder | Magyar Hegy- és Sportmászó Szövetség

Flow Boulder Hungary | Budapest

Százhalombattai Hírtükör Online

Debütál az olimpián a sportmászás

Nyitóoldal - ibexsport.hu

Blog | Gravity Boulder Bar | Budapest legújabb és legmodernebb boulder terme

Falmászás védőfelszerelés nélkül: ez a boulder, melyben egy székesfehérvári  testvérpár is sikereket ért el
Falmászás védőfelszerelés nélkül: ez a boulder, melyben egy székesfehérvári testvérpár is sikereket ért el

Megkezdődött az évad a falmászók számára is - Hungary Sport

Vaskarika - Vas megyében Tóth Veronika falmászó lett a MOL Tehetségtámogató  Sport pályázat győztese
Vaskarika - Vas megyében Tóth Veronika falmászó lett a MOL Tehetségtámogató Sport pályázat győztese

Szombathelyre jön a magyar mászósport elitje

Székesfehérvár Városportál - Falmászás - nagyszerű fehérvári sikerek a  győri IBEX Magyar Kupán
Székesfehérvár Városportál - Falmászás - nagyszerű fehérvári sikerek a győri IBEX Magyar Kupán

Meglepetésgyőztese is volt az újbudai Flow Boulder első nagy  mászóversenyének - fotók | Sport
Meglepetésgyőztese is volt az újbudai Flow Boulder első nagy mászóversenyének - fotók | Sport