Home

kémény kivétel Loccsanás fejér kupa akrobatikus tornádó dokk Visszaélés

Székesfehérvár Városportál - Két arany és három ezüst éremmel kezdte a  szezont a Főnix Rock and Roll SE
Székesfehérvár Városportál - Két arany és három ezüst éremmel kezdte a szezont a Főnix Rock and Roll SE

Szép sikereket értek el Fejér megye rocky táncosai

Székesfehérvár Városportál - Magyar Bajnok és Országos Ranglista Kupa  Győztes a FŐNIX felnőtt formációja
Székesfehérvár Városportál - Magyar Bajnok és Országos Ranglista Kupa Győztes a FŐNIX felnőtt formációja

Székesfehérvár Városportál - Akrobatikus Rock and Roll - öt arany, egy  ezüst és egy bronz
Székesfehérvár Városportál - Akrobatikus Rock and Roll - öt arany, egy ezüst és egy bronz

Székesfehérvár Városportál - Országos bajnoki címmel és aranyesővel kezdte  a szezont fehérvári Főnix SE
Székesfehérvár Városportál - Országos bajnoki címmel és aranyesővel kezdte a szezont fehérvári Főnix SE

Szemet gyönyörködtető produkciók - Veszprémi 7 Nap

Sok aranyat táncoltak össze Fejér megye rocky versenyzői az utóbbi hetekben

Székesfehérvár Városportál - Négyszáz táncost vártak az országból a IX.  Fejér-Kupa fesztiválra
Székesfehérvár Városportál - Négyszáz táncost vártak az országból a IX. Fejér-Kupa fesztiválra

vehir.hu - Két nap, két verseny

Spartan Cheerleading Sportegyesület

17. Fradi Kupa - Akrobatikus torna - Albert Flórián Emlékverseny -  2021.05.30. - YouTube
17. Fradi Kupa - Akrobatikus torna - Albert Flórián Emlékverseny - 2021.05.30. - YouTube