Home

Hülye központosítása Bevásárlóközpont kupa felcsut ftc Adni Másolat Északkeleti

Puskás–Suzuki-kupa: megverte a Bayernt a Puskás Akadémia! - NSO

Index - Futball - Futball - Kis hely, nagy játék? A nemzetközi kupákban  Felcsút hátulról dobogós
Index - Futball - Futball - Kis hely, nagy játék? A nemzetközi kupákban Felcsút hátulról dobogós

NB I: A Fradi a legrosszabbkor szaladt bele egy soha nem látott pofonba -  tíz emberrel nyert a Puskás - Csakfoci.hu
NB I: A Fradi a legrosszabbkor szaladt bele egy soha nem látott pofonba - tíz emberrel nyert a Puskás - Csakfoci.hu

Képekben a Puskás Akadémia – Ferencváros NB I-es bajnoki | M4 Sport

Bajnok lehet az FTC

Gallardóval erősített a Puskás Akadémia FC - hivatalos

Puskás Akadémia | Felcsút

Csoda a Magyar Kupában: a 2800 lelkes Iváncsa futballcsapata kiverte a  Ferencvárost

csoport - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia

Iváncsa–FTC 3-2. Csoda a Magyar Kupában: a 2800 lelkes Iváncsa  futballcsapata kiverte a Ferencvárost - OLKT.net
Iváncsa–FTC 3-2. Csoda a Magyar Kupában: a 2800 lelkes Iváncsa futballcsapata kiverte a Ferencvárost - OLKT.net

Harmadosztályú ellenfelet kapott a Fradi a Magyar Kupában, a Puskás  Akadémia a Vidi vendége lesz | Rangadó
Harmadosztályú ellenfelet kapott a Fradi a Magyar Kupában, a Puskás Akadémia a Vidi vendége lesz | Rangadó

NB I: a Puskás Akadémia utolsó esélye? Hét éve nem nyert Felcsúton

LokomotívBlog - Egy álommal szegényebben

Puskás–Suzuki-kupa: a Puskás Akadémia a ráadásban győzte le a DAC-o

Bombameglepetés: a Felcsút idegenben verte meg a Ferencvárost - Propeller

RTL.hu – Óriási meglepetésre kikapott a Fradi egy harmadosztályú csapattól  a Magyar Kupában
RTL.hu – Óriási meglepetésre kikapott a Fradi egy harmadosztályú csapattól a Magyar Kupában

Fradi-nevelések ütötték ki a Ferencvárost – ők az iváncsai hősök -  Infostart.hu
Fradi-nevelések ütötték ki a Ferencvárost – ők az iváncsai hősök - Infostart.hu

A Fradi nyerte a Magyar Kupát - RTL.hu

Semleges Térfél - Tegnap és tegnapelőtt lejátszották a Magyar-Kupa  nyolcaddöntőinek első mérkőzéseit,ahol az alábbi eredmények születtek  DVSC-Mezőkövesd 1-0 Felcsút-Soroksár 1-1 Budaörs-Honvéd 1-2 ,itt a Kispest  hátrányból fordított A slágermeccsen ...
Semleges Térfél - Tegnap és tegnapelőtt lejátszották a Magyar-Kupa nyolcaddöntőinek első mérkőzéseit,ahol az alábbi eredmények születtek DVSC-Mezőkövesd 1-0 Felcsút-Soroksár 1-1 Budaörs-Honvéd 1-2 ,itt a Kispest hátrányból fordított A slágermeccsen ...