Home

Michelangelo liba Műveltség audi kupa a magyar tv közvetítés Tolóerő kombájn alumínium

Kezdődik az idei Audi kupa – ezeket érdemes róla tudni

Ezúttal nem sikerült jól a hajrá, kikapott a vb-re készülő magyar  válogatott Szlovéniától - Eurosport
Ezúttal nem sikerült jól a hajrá, kikapott a vb-re készülő magyar válogatott Szlovéniától - Eurosport

Kézilabda közvetítések ma | 📺 musor.tv

Női kézi: véglegessé vált a Magyar Kupa négyes döntő programja - NS

Magabiztos győri győzelem a Bajnokok Ligájában - Eurosport

Kemény kritikát fogalmazott meg a vereség után a magyar válogatott  kézilabdázó: „Amikor egy kis nyomás van rajtunk, már tele a gatya” -  Sportal.hu
Kemény kritikát fogalmazott meg a vereség után a magyar válogatott kézilabdázó: „Amikor egy kis nyomás van rajtunk, már tele a gatya” - Sportal.hu

Női kézi: Győrben ma eldőlhet a bajnoki cím sorsa - NSO

Férfi kézi MK: OTP Bank-Pick Szeged–Telekom Veszprém döntő - NSO

Élő közvetítés az Audi Kupáról | ETO FC Győr mobil

Egy álom teljesült Győrben: Görbicz Anita lett a Győri Audi ETO KC új  elnöke - Eurosport
Egy álom teljesült Győrben: Görbicz Anita lett a Győri Audi ETO KC új elnöke - Eurosport

A kötelező győzelem megvolt, az önbizalomnövelés elmaradt - Eurosport

Újabb győzelmével negyeddöntőbe jutott a Győri Audi ETO KC a Bajnokok  Ligájában - Eurosport
Újabb győzelmével negyeddöntőbe jutott a Győri Audi ETO KC a Bajnokok Ligájában - Eurosport

Női kézi BL: Győri Audi ETO–Vipers élőben az NSO-n! - NSO

A Győr lelépte az újonc Békéscsabát a női kézilabda NB I-ben - Sportal.hu

Magyar Kézilabda Szövetség

Ma a TV-ben: Bayern - Liverpool és NB I-es ismétlések - Csakfoci.hu

Még nem a vb-selejtező a legfontosabb a női kézilabda-válogatottnak -  Sportal.hu
Még nem a vb-selejtező a legfontosabb a női kézilabda-válogatottnak - Sportal.hu

A Fradi válogatott kézise a Győr elleni Magyar Kupa-sikerről: „Mindenki  hozzátette a maga részét, ez tényleg a csapat sikere volt” - Sportal.hu
A Fradi válogatott kézise a Győr elleni Magyar Kupa-sikerről: „Mindenki hozzátette a maga részét, ez tényleg a csapat sikere volt” - Sportal.hu

Ma a TV-ben: Győztest avatnak az Audi Kupán, Bajnokok Kupája meccsek  tömkelege - Csakfoci.hu
Ma a TV-ben: Győztest avatnak az Audi Kupán, Bajnokok Kupája meccsek tömkelege - Csakfoci.hu

null - Sportal.hu

MA!]] FTC Videoton közvetítés 2 április 2023 45 Montpe | Holiday Market |  MACC
MA!]] FTC Videoton közvetítés 2 április 2023 45 Montpe | Holiday Market | MACC

DVSC SCHAEFFLER - Siófok KC | női kézilabda Magyar Kupa | negyeddöntő -  YouTube
DVSC SCHAEFFLER - Siófok KC | női kézilabda Magyar Kupa | negyeddöntő - YouTube

Ismerős ellenfelek ellen harcolhat az olimpiáért a magyar férfiválogatott a  kézilabda vb-n - Sportal.hu
Ismerős ellenfelek ellen harcolhat az olimpiáért a magyar férfiválogatott a kézilabda vb-n - Sportal.hu

Sportesemények az Apple TV appban - Apple Támogatás (HU)

Nagyon együtt volt a csapat, a végsőkig harcoltunk, küzdöttünk, és behúztuk  ezt a fontos két pontot" - Eurosport
Nagyon együtt volt a csapat, a végsőkig harcoltunk, küzdöttünk, és behúztuk ezt a fontos két pontot" - Eurosport

Női kézi MK: Ferencváros–Győri ETO döntő - NSO

ETO FC - Ferencvárosi TC | 1-4 (0-2) | Magyar Kupa | 7. forduló | MLSZTV -  YouTube
ETO FC - Ferencvárosi TC | 1-4 (0-2) | Magyar Kupa | 7. forduló | MLSZTV - YouTube

Menetrend, közvetítések, a magyar csapat és minden más fontos tudnivaló a  2023-as férfi kézilabda-vb-ről | M4 Sport
Menetrend, közvetítések, a magyar csapat és minden más fontos tudnivaló a 2023-as férfi kézilabda-vb-ről | M4 Sport