Home

Gyerekes Alabama Öt csepel fc újpest magyar kupa mérkőzés szalon Menj fel és le ballon

MLSZ központ - Magyar Kupa: Tizedik sikerét aratta az Újpest FC

Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4  Sport
Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4 Sport

MAGYAR KUPA 2021–2022, ADATBANK - NSO

Budapest-kupa: a címvédő és a Csepel vívja a szerdai döntőt - NSO

Magyar Kupa: elmarad az Újpest szombati mérkőzése – hivatalos - NSO

Magyar Kupa-sorsolás: Ellenfelet kaptak a Fradi-verők is, Felcsútra megy az  Újpest - a párosítások - Csakfoci.hu
Magyar Kupa-sorsolás: Ellenfelet kaptak a Fradi-verők is, Felcsútra megy az Újpest - a párosítások - Csakfoci.hu

Magyar Kupa 1. forduló - Hungarian Ultras

Bemutatjuk szombati ellenfelünket: Amit az Újpest FC-ről tudni kell | Az  MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja
Bemutatjuk szombati ellenfelünket: Amit az Újpest FC-ről tudni kell | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

Újpesti TE - Vác FC-Samsung 1 : 0 hosszabbítás után, 1992.05.20. (képek,  adatok) • Magyar Kupa 1991-1992, döntő • Magyarfutball.hu
Újpesti TE - Vác FC-Samsung 1 : 0 hosszabbítás után, 1992.05.20. (képek, adatok) • Magyar Kupa 1991-1992, döntő • Magyarfutball.hu

MOL Fehérvár FC - Újpest FC| 0-1 (0-0) | Magyar Kupa | 12. forduló | MLSZTV  - YouTube
MOL Fehérvár FC - Újpest FC| 0-1 (0-0) | Magyar Kupa | 12. forduló | MLSZTV - YouTube

Zsinórban negyedszer bajnok a Ferencváros, ráadásul épp az ősi rivális  legyőzésével jött össze a 33. bajnoki cím - Eurosport
Zsinórban negyedszer bajnok a Ferencváros, ráadásul épp az ősi rivális legyőzésével jött össze a 33. bajnoki cím - Eurosport

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: korábbi győztesek sorsolnak a Puskás Arénában

Fociünnep volt a Gödöllői SK - Újpest FC labdarúgó Magyar Kupa mérkőzés -  YouTube
Fociünnep volt a Gödöllői SK - Újpest FC labdarúgó Magyar Kupa mérkőzés - YouTube

Magyar Kupa Döntő : Újpest - Videoton 2021.05.03. - Hungarian Ultras

Budapest-kupa: több száz néző, óriási küzdelem és Kelen-siker - NSO