Home

üzlet elkövetni kiosztás haladás újpest kupa összefoglaló vége Gengszter Kiegészítés

NB II: Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc - NSO

Budafoki MTE - ZTE FC | 0-2 (0-0) | Magyar Kupa | 8. forduló | MLSZTV -  YouTube
Budafoki MTE - ZTE FC | 0-2 (0-0) | Magyar Kupa | 8. forduló | MLSZTV - YouTube

A meccs Hali-pillanatai 🟢⚪ Haladás VSE - Újpest FC-220volt 7-1  (2023.02.17.) - YouTube
A meccs Hali-pillanatai 🟢⚪ Haladás VSE - Újpest FC-220volt 7-1 (2023.02.17.) - YouTube

NB II: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás - NSO

Szombathelyi Haladás | Szombathely

Haladás VSE - Újpest FC-220Volt 4-3 - Hírek - SzombathelyPont

NB II: Szombathelyi Haladás–MTK - NSO

Férfi Futsal Magyar Kupa, 4. forduló: Aramis SE - Haladás VSE (2023.03.29,  stream) - YouTube
Férfi Futsal Magyar Kupa, 4. forduló: Aramis SE - Haladás VSE (2023.03.29, stream) - YouTube

Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4  Sport
Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4 Sport

A meccs Hali-pillanatai 🟢⚪ Haladás VSE - Veszprém Futsal 3-2 (2022.05.07.)  | A meccs Hali-pillanatai 👉🏻 Haladás VSE - Veszprém Futsal 3-2 (1-1)  🇭🇺🏆 Magyar Kupa Final Four ⚽ elődöntő Gólszerzőink: ⚽ 14' Luiggi Longo ⚽  29'... | By Haladás VSE ...
A meccs Hali-pillanatai 🟢⚪ Haladás VSE - Veszprém Futsal 3-2 (2022.05.07.) | A meccs Hali-pillanatai 👉🏻 Haladás VSE - Veszprém Futsal 3-2 (1-1) 🇭🇺🏆 Magyar Kupa Final Four ⚽ elődöntő Gólszerzőink: ⚽ 14' Luiggi Longo ⚽ 29'... | By Haladás VSE ...

Újpest FC Haladás 2 1 Magyar kupa döntő 2002 - YouTube

Újpest FC - Swietelsky Haladás | 0-0 | OTP Bank Liga | 6. forduló | MLSZ TV  - YouTube
Újpest FC - Swietelsky Haladás | 0-0 | OTP Bank Liga | 6. forduló | MLSZ TV - YouTube

Hat év után duplázott a Ferencváros

🗣️ 𝗦𝗮𝗷𝘁𝗼́𝘁𝗮́𝗷𝗲́𝗸𝗼𝘇𝘁𝗮𝘁𝗼́ 🎤 🏆 Magyar Kupa-negyeddöntő 2.  mérkőzés - YouTube
🗣️ 𝗦𝗮𝗷𝘁𝗼́𝘁𝗮́𝗷𝗲́𝗸𝗼𝘇𝘁𝗮𝘁𝗼́ 🎤 🏆 Magyar Kupa-negyeddöntő 2. mérkőzés - YouTube

Újpest FC - s.Oliver-Haladás FC 2 : 1 hosszabbítás után, 2002.05.01.  (képek, adatok) • Magyar Kupa 2001-2002, döntő • Magyarfutball.hu
Újpest FC - s.Oliver-Haladás FC 2 : 1 hosszabbítás után, 2002.05.01. (képek, adatok) • Magyar Kupa 2001-2002, döntő • Magyarfutball.hu

NB II: Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr - NSO

Kastrati Lirim gólja az Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzésen - YouTube

MK: A Honvédnak egy szögletgól is kellett a továbbjutáshoz, az Újpest simán  nyert Ajkán - Csakfoci.hu
MK: A Honvédnak egy szögletgól is kellett a továbbjutáshoz, az Újpest simán nyert Ajkán - Csakfoci.hu

NB II: Haladás–Csákvár - NSO

Haladás VSE 🆚 Újpest FC-220VOLT⚽ NB I. Felső-ház 2. forduló - YouTube

ÚJPEST FC-220VOLT - HALADÁS VSE 2-3 (2-2) - Hírek - SzombathelyPont

A Szombathelyi Haladás vendégei leszünk a forduló zárómeccsén - Bemutatjuk  vasárnapi ellenfelünket | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja
A Szombathelyi Haladás vendégei leszünk a forduló zárómeccsén - Bemutatjuk vasárnapi ellenfelünket | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

A meccs Hali-pillanatai 🟢⚪ Haladás VSE - Magyar Futsal Akadémia 8-1  (2022.09.02.) - YouTube
A meccs Hali-pillanatai 🟢⚪ Haladás VSE - Magyar Futsal Akadémia 8-1 (2022.09.02.) - YouTube