Home

Példa Meredek lejtő Rendellenes női vegyes váltó formátum rojt Helyesen

Rp. gyorskorcsolya: bronzérmes a férfi- és vegyes váltó a nagojai v

Negyedik lett a magyar vegyes váltó a rövid pályás gyorskorcsolya vk-n -  Sportal.hu
Negyedik lett a magyar vegyes váltó a rövid pályás gyorskorcsolya vk-n - Sportal.hu

Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Vizes vb: a női 4x200-as gyorsváltó döntős, és olimpiai kvótát szer

Olimpiai bronzérmes a magyar vegyes váltó! - Fradi.hu

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

PEKING 2022: BRONZÉRMES A MAGYAR RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA VEGYESVÁLTÓ -  Cikk - Szabadság hírportál
PEKING 2022: BRONZÉRMES A MAGYAR RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA VEGYESVÁLTÓ - Cikk - Szabadság hírportál

Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán |  M4 Sport
Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Peking 2022 - Bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó

Eb 2023: „A nap durranása a vegyes váltó volt!” | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: „A nap durranása a vegyes váltó volt!” | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n -  Eurosport
Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n - Eurosport

Index - Sport - A női és a férfiváltó is elődöntős a short track  világbajnokságon
Index - Sport - A női és a férfiváltó is elődöntős a short track világbajnokságon

Vegyes váltóban is helytállak a szegedi gyorskorcsolyázók | Szeged Ma

Rp. gyorskorcsolya: hatodik lesz a női váltó a világbajnokságon - N

Téli olimpia: bronzérmes a gyorskorcsolya vegyes váltónk | nlc

Ötödik a 4x200 méteres női gyorsváltó a vizes vb-n - Magyar Úszó Szövetség

A magyar vegyes váltó az ötödik helyen végzett a rövidpályás gyorskorcsolya  Európa-bajnokságon | hirado.hu
A magyar vegyes váltó az ötödik helyen végzett a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon | hirado.hu

Nem tudta kiharcolni az olimpiai kvalifikációt a magyar női váltó a rövid  pályás gyorskorcsolya-világkupa utolsó állomásán Dordrechtben, míg a Liu  testvérek brillíroznak | Mandiner
Nem tudta kiharcolni az olimpiai kvalifikációt a magyar női váltó a rövid pályás gyorskorcsolya-világkupa utolsó állomásán Dordrechtben, míg a Liu testvérek brillíroznak | Mandiner

Short track: nyolcadik Jászapáti Petra és a magyar vegyes váltó |  JochaPress.hu
Short track: nyolcadik Jászapáti Petra és a magyar vegyes váltó | JochaPress.hu

Drámai csatában, egy bukás, majd egy kizárás után olimpiai bronzérmes a  rövidpályás gyorskorcsolyaváltó - Sportal.hu
Drámai csatában, egy bukás, majd egy kizárás után olimpiai bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolyaváltó - Sportal.hu

Téli olimpia: nehéz negyeddöntőben a magyar vegyes váltó - NSO

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Ezüstérmes a magyar női váltó | Paraméter