Bonyolult megvesz nyom testvérvárosok kupa matrica Pekkadillo hit

Úszás – Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.

Úszás – Oldal 5 – Nyíregyházi Sportcentrum

Fotók
Fotók

Székesfehérvár Városportál - IX. Adni Jó Kupa kicsit másként - három  helyszínen várják az adományokat
Székesfehérvár Városportál - IX. Adni Jó Kupa kicsit másként - három helyszínen várják az adományokat

Már megvan a liszt a Testvérvárosok kenyeréhez

Ütős befejezés: Ádám remek győzelme a Testvérvárosok Kupáján (galéria) -  Halasmédia
Ütős befejezés: Ádám remek győzelme a Testvérvárosok Kupáján (galéria) - Halasmédia

Debreceni Sportuszoda

BOON - Úszás: XXXII. dr. Bitskey Zoltán-emlékverseny, egyben 25. Testvérvárosok  Kupa
BOON - Úszás: XXXII. dr. Bitskey Zoltán-emlékverseny, egyben 25. Testvérvárosok Kupa

Debreceni Sportcentrum

Presov kupa – Nemzetközi Testvérvárosi Tornán a Móricz iskola U15-ös leány  röplabda csapata - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza  Többet Ad!
Presov kupa – Nemzetközi Testvérvárosi Tornán a Móricz iskola U15-ös leány röplabda csapata - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Eredményesen zárult a Testvérvárosok Kupája  eredmenyesen-zarult-a-testvervarosok-kupaja
Eredményesen zárult a Testvérvárosok Kupája eredmenyesen-zarult-a-testvervarosok-kupaja

Testvérvérosok Kupa – 2017. 12. 02. | Nyíregyházi Arany János Gimnázium,  Általános Iskola és Kollégium
Testvérvérosok Kupa – 2017. 12. 02. | Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

Old Lake Man Rövidtávú Triatlon Országos Bajnokság és Középtávú Amatőr  Magyar Kupa – július 16-17 - Tata Város Önkormányzatának honlapja
Old Lake Man Rövidtávú Triatlon Országos Bajnokság és Középtávú Amatőr Magyar Kupa – július 16-17 - Tata Város Önkormányzatának honlapja

Sugóparti Hírek - XII. Halászlé kupa úszóverseny - eredmények

53 érmet - köztük 17 aranyat - szereztek a Sportcentrum úszói Miskolcon -  Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
53 érmet - köztük 17 aranyat - szereztek a Sportcentrum úszói Miskolcon - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Fotók
Fotók

Sajtótájékoztató a XXXVI. Szilveszter Kupa Teremlabdarúgó Tornáról - Dr.  László Győző - Szombathely.hu
Sajtótájékoztató a XXXVI. Szilveszter Kupa Teremlabdarúgó Tornáról - Dr. László Győző - Szombathely.hu